krízová komunikácia

Krízová komunikácia alebo ako som to pokašľal

Môžeme sa snažiť akokoľvek aj tak sa občas niečo pokašle. Trh neodpúšťa a ak sa o chybe dozvie verejnosť je tým ohrozená reputácia všetkého, čo sme budovali najskôr a najlepšie vyriešiť. V tejto situácii nás zachráni len krízová komunikácia. Hrať to na ja nič, to druhý, nič sa nestalo, zbaviť sa kritikov za každú cenu alebo sú aj iné cesty?

Continue reading

copywriter

Copywriter alebo spisovateľ

Som copywriter. Píšem texty, ktoré predávajú a z čitateľa robia akcionára. Teda skôr človeka, čo spraví očakávanú akciu ako kúpa, zápis do newsletteru. Niekedy stačí, kliknutie buttonu zdieľaj a klientovi šetrí náklady na reklame.

To je moja práca. V mojich textoch sa Marienka pozrie priamo do očí šéfovi, aj keď je o 10cm nižšia, krokom vzbudzuje rešpekt. Červená jej dáva silu akú len RedLod žene dajú. (24 slov)

Copywriter alebo spisovateľ?

Continue reading

O2 moon run

O2 moon run preteky

O2 moon run preteky to je tma, kopce a divočina na bratislavský spôsob. Teda pokiaľ si trúfaš na 16 km dobrodružstvo začínajúce pri bývalom amfiteátry na Devíne, nebojíš sa, že sa statíš v neprehľadných lesných cestičkách, úzkych miest, kde skôr kráčaš s davom ako bežíš a hlavne sa máš dobré orientačné schopnosti v meste.

Continue reading

štrajk, občianska spoločnosť

Štrajk potrebuje marketing

V pondelok 11.1.2015 sa konal štrajk učiteľov. Aké je dnes školstvo?

  • Podľa štatistík je Slovensko na 32 z 34 krajín OECD v čitateľskej gramotnosti.
  • “V hodnotení obľúbenosti sa naše školy umiestnili predposlednom (25.) mieste z 26 krajín Európskej únie a na treťom mieste od konca zo všetkých 64 sledovaných krajín.
  • Spomedzi všetkých 33 krajín OECD má u nás nepriaznivé sociálne zázemie žiakov najvýraznejší vplyv na ich vzdelávacie výsledky.” (kampandost.sk).

V reči bežného človeka, tento článok pochopí čím ďalej tým menej ľudí, nakoľko doterajší systém podporuje záškoláctvo a rozširovanie osád, Pentagonu a Luníku IX.

Continue reading

Spisovateľ

Google mi povedal, že som spisovateľ. Tak som sa stal aspoň spoluautorom jedného pekného dieľka.

Anton Kubík –  vedúci  útvaru personálneho a mzdového spoločnosti VÁHOSTAV-SK, a.s

Pracovný posudok Bc. Milana Majtána, B.S.B.A. za obdobie výkonu práce v spoločnosti VÁHOSTAV-SK, a.s., t. j. od 01.02.2009 do 30.11.2010.

Bc. Milan Majtán nastúpil na pracovisko personálneho a mzdového útvaru  spoločnosti VÁHOSTAV-SK, a.s. dňa 01.02.2009. Pracovný pomer skončil dňa 30.11.2010 v rámci hromadného prepúšťania v spoločnosti, z dôvodu organizačných zmien v spoločnosti VÁHOSTAV-SK.

Continue reading