Pomáham

Pomáham, lebo pomáhať sa má. Nie je to len o tom, že ma to učili v kostole alebo na etike. Verím, že všetko v živote sa ti vráti. Kedysi som pomáhal kešom, ale keš sa rýchlo preje.

Milan Majtán v skratke

Najviac čo môžem dať sú moje skúsenosti. Študoval som na Vysokej Škole Manažmentu – City University of Seattle marketing a podnikový manažment.

Marketingové skúsenosti som využil pri základoch matkinej firmy . Objednali sme si web stránku, ktorá bola katastrofálna. Pri ďaľšom projekte, pomoci v obchode, som absolvoval kurz WordPress v spoločnosti Webicon.

Web a písmo je oknom do sveta introvertov. Aj ja som introvert. vyjadrujem sa na blogu a sociálnych sieťach. Copywrting ma predáva.

Ako pomáham?

Marketingomlebo každý by sa mal vedieť predať a predávať svoje služby. Bohužiaľ, nie každý vie. Každý projekt je individuálny, preto naň neplatia rovnaké šablóny. Je to o hľadaní.

Tvorbou webovlebo svet je malý a všetko je na webe. Tvorím weby ktoré predávajú. Pri robení web stránok vás nenechám robiť blbosti typu jedna stránka na viac produktov…

Copywrtingom, lebo slovo predáva. Taktiež môže ušetriť peniaze na reklamu vďaka článkom, ktoré si šíria známy medzi sebou. Píšem tak, aby ľudia túžili po produkte alebo službe a ani nevedeli prečo. Aj to je sila slova.

Stará múdrosť hovorí, dobrá rada z blogu na nezaplatenie. Začítajte sa aj vy.

Ako môžete pomôcť vy?

Môžete mi pomôcť tak, že vyskúšate moje služby. Ak sa vám nebudú páčiť, dajte mi konštruktívnu kritiku. Ak sa vám páčiť budú šírte to ďalej.

Taktiež mi pomôžete v testovaní nových metód a postupov. Prečo by ste mali objavovať koleso, ktoré už niekto vymyslel?

Objednaním mojich služieb mi pomôžete v ďaľšom vzdelávaní a rozširovaní služieb, ktoré môžete neskôr využívať aj vy. Do vzdelávania som investoval 20 000€. Chcete pomôcť a ušetriť? Máte príležitosť, stačí ma kontaktovať.

Poprosím Vaše meno(povinné)

Váš email (povinné)

Poprosím Vaše číslo

Vaša správa

Vyplnením tohto formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov